Haluatko asiakkaaksi vai oletko tekemässä tilausta?
Ota yhteyttä puhelimitse tai yhteydenottolomakkeella.

010 316 8712

Puhelinpalvelumme on auki Ma - Pe 08:15 - 16:00

Voit myös tehdä tilauksen sähköisesti sinulle sopivana ajankohtana VALO-tilauspalvelusta.

Yhteydenottolomake

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Koskeepa kysymyksesi sitten tuotteita, tilausta tai muuten vain haluat lisää tietoa vaikka jäljitettävyydestä. Soita tai täytä alla olevasta valikosta yhteydenottolomake. Otamme yhteyttä seuraavan arkipäivän aikana puhelinpalvelumme aukioloaikana. 

Tutustu tietosuojakäytäntöön.


Palaute lähetetty!

Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!

Tuotteen tiedot

Valitse tuote listasta!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
.jpg, .png, .gif, max 10 Mt

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.
Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse tuote listasta!
.jpg, .png, .gif, max 10 Mt

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.
Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.

Aluepäälliköt

Anu Tupitsa
puh. 040 143 7611
anu.tupitsa@atria.com

Pohjois-Suomi

Marketta Häkkinen
puh. 0400 679 645
marketta.hakkinen@atria.com

Keski- ja Itä-Suomi

Anna-Maria Tolvanen
puh. 040 685 4399
anna-maria.tolvanen@atria.com

Etelä-Suomi, julkishallinto

Sari Turunen
puh. 040 630 1118
sari.turunen@atria.com

Etelä-Suomi

Timo Pöllänen
puh. 040 709 1896
timo.pollanen@atria.com

Varsinais-Suomi ja Tampere

Anna-Mari Honkaniemi
puh. 050 341 9782
anna-mari.honkaniemi@atria.com

Pohjanmaa

Janina Leino 
puh. 050 595 0598
janina.leino@atria.com

Etelä-Suomi

Myyntipalvelukeskus

Myyntipalvelukeskus ouh. 0800 198 500 ja 010 316 8712
FS-asiakaspalvelu@atria.com

Liisa Sirkiä
Puhelinmyynnin esimies
puh. 0400 374 864

Virpi Hattula

 

Sirpa Häkkänen

 

Enni Lehtovaara

Päivi Bohjanen

Jaana Viinamäki

Myyntipäälliköt

Taija Haiko
puh. 040 136 8573
taija.haiko@atria.com

Julkishallinto ja henkilöstöravintolat

Päivi Inkilä
puh. 0400 865 920
paivi.inkila@atria.com

Kaupallinen HoReCa

Juha Paunonen
puh. 040 546 3002
juha.paunonen@atria.com

Tukkuliikkeet

Jukka Rusi
puh. 0400 791 760
jukka.rusi@atria.com

Kaupallinen HoReCa

Hanna Sorvari
puh. 050 468 3405
hanna.sorvari@atria.com

Kenttämyynnin esimies, kaupallinen HoReCa

Ratkaisut

Ville Valtasalmi
puh. 040 750 5749
ville.valtasalmi@atria.com

Kehityspäällikkö

Susanne Heinineva
puh. 0400 371 916
susanne.heinineva@atria.com

Kehityspäällikkö

Tomi Nevala
puh. 040 744 2485
tomi.nevala@atria.com

Kehityspäällikkö

Olemme päivittäneet verkko- ja mobiilipalveluidemme tietosuojaselosteen vastaamaan EU:n tietosuoja-asetuksen ("GDPR") vaatimuksia. Tietosuojaselosteessa kerromme, mitä henkilötietoja keräämme verkko- ja mobiilipalveluidemme käyttäjistä, miten käytämme niitä ja miten huolehdimme niiden suojaamisesta. Lue lisää.

Ok