Haluatko asiakkaaksi vai oletko tekemässä tilausta?
Ota yhteyttä puhelimitse tai yhteydenottolomakkeella.

010 316 8712

Puhelinpalvelumme on auki Ma - Pe 08:15 - 16:00

Voit myös tehdä tilauksen sähköisesti sinulle sopivana ajankohtana VALO-tilauspalvelusta.

Yhteydenottolomake

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Koskeepa kysymyksesi sitten tuotteita, tilausta tai muuten vain haluat lisää tietoa vaikka jäljitettävyydestä. Soita tai täytä alla olevasta valikosta yhteydenottolomake. Otamme yhteyttä seuraavan arkipäivän aikana puhelinpalvelumme aukioloaikana.


Palaute lähetetty!

Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!

Tuotteen tiedot

Valitse tuote listasta!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
.jpg, .png, .gif, max 10 Mt

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.
Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse tuote listasta!
.jpg, .png, .gif, max 10 Mt

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.
Max. 4000 merkkiä
Tämä kenttä vaaditaan!

Yhteystiedot

Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Tämä kenttä vaaditaan!
Valitse yhteydenottotapa!
Sähköposti vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä sähköpostitse!
Virheellinen sähköpostiosoite.
Puhelinnumero vaaditaan jos haluat että sinuun otetaan yhteyttä puhelimitse!
Yhteydenottopyynnön lähetyksessä tapahtui virhe. Tarkista tiedot ja yritä uudelleen.

Jatkuvan kehityksen tiellä

Meidän on pystyttävä jatkuvasti analysoimaan kriittisesti myös omia toimintojamme. Uskomme, että vastuulliset toimintatavat ja toiminnan läpinäkyvyys ovat koko elintarvikealan keskeinen kehittämisen painopiste. Eettisesti tuotettu, laadukas ja turvallinen ruoka on kaikkien yhteinen etu.

Aluepäälliköt

Anu Tupitsa (poissa)
sijaisena Sari Tapaninen
puh. 050 477 2247
sari.tapaninen@atria.com
Pohjois-Suomi

Anna-Maria Tolvanen
puh. 040 685 4399
anna-maria.tolvanen@atria.com

Etelä-Suomi, julkishallinto

Sari Turunen
puh. 040 630 1118
sari.turunen@atria.com

Etelä-Suomi

Anna-Mari Honkaniemi
puh. 050 341 9782
anna-mari.honkaniemi@atria.com

Pohjanmaa

Janina Leino 
puh. 050 595 0598
janina.leino@atria.com

Etelä-Suomi

Sanna Taattola
puh. 050 4672 060
sanna.taattola@atria.com

Keski- ja Itä-Suomi

Timo Pöllänen
puh. 040 709 1896
timo.pollanen@atria.com

Varsinais-Suomi ja Tampere

Ratkaisut

Ville Valtasalmi
puh. 040 750 5749
ville.valtasalmi@atria.com

Kehityspäällikkö

Susanne Heinineva
puh. 0400 371 916
susanne.heinineva@atria.com

Kehityspäällikkö

Tomi Nevala
puh. 040 744 2485
tomi.nevala@atria.com

Kehityspäällikkö

Myyntipalvelukeskus

Myyntipalvelukeskus puh. 0800 198 500 ja 010 316 8712
FS-asiakaspalvelu@atria.com

Liisa Sirkiä
Puhelinmyynnin esimies
puh. 0400 374 864

Virpi Hattula

 

Satu Aho

 

Päivi Bohjanen

Riikka Kallioniemi

Jaana Viinamäki

Merja Mäenpää

Enni Lehtovaara

Myyntipäälliköt

Kim Westerling
puh. 040 588 0102
kim.westerling@atria.com

Myyntijohtaja

Taija Haiko
puh. 040 136 8573
taija.haiko@atria.com

Julkishallinto ja henkilöstöravintolat

Päivi Inkilä
puh. 0400 865 920
paivi.inkila@atria.com

Kaupallinen HoReCa

Sanna Mäkinen
puh. 046 921 2322
sanna.makinen@atria.com

kenttämyynnin esimies

Juha Paunonen
puh. 040 546 3002
juha.paunonen@atria.com

Tukkuliikkeet

Jukka Rusi
puh. 0400 791 760
jukka.rusi@atria.com

Kaupallinen HoReCa

Atrian ammattilaisten uutiskirje - tehokkain tapa saada ajantasaista tietoa.
Kirje on suunnattu ravintoloille ja ammattikeittiöille.

Me Atrialla pyrimme helpottamaan asiakkaidemme arkea monin tavoin. Tilaajana saat tuoreimmat kuulumiset Atriasta ja Atrian ammattilaisilta sähköpostiisi. Lähetämme kirjettä kerran kuukaudessa ja voit sen perua helposti milloin tahansa jokaisen uutiskirjeen yhteydessä peruuta-linkistä.

 

Tilaa uutiskirje